Izložbe pasa – SRBIJA 2022.

MEĐUNARODNA IZLOŽBA PASA C.A.C.I.B. 2022.

DatumIzložba
13.03.2022.BEOGRAD-KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE
26.03.2022.BOGATIĆ-KD MAČVA
27.03.2022.VRŠAC-KD VRŠAC
2.04.2022.JAGODINA-KD JAGODINA
3.04.2022.ZAJEČAR-KD ZAJEČAR
9.04.2022.SRBOBRAN-KD SRBOBRAN
10.04.2022.KRAGUJEVAC-KD KRAGUJEVAC
16.04.2022.SMEDEREVSKA PALANKA-KD PALANKA
17.04.2022.LOZNICA-KD LOZNICA
1.05.2022.VRANJE KD-ŠVRĆA
7.05.2022.STARA PAZOVA-KD STARA PAZOVA
8.05.2022.NIŠ KD-NIŠAVA
14.05.2022.ADA-KD CHAMPION
15.05.2022.NATALINCI-KD NATALINCI
22.05.2022.RUMA-KD VOJVODINA
29.05.2022.SUBOTICA-KD SUBOTICA
4.06.2022.BEČEJ-KD BEČEJ
5.06.2022.KRALJEVO-KD LOVAC
11.06.2022.ŠABAC-KD Z.Z.STANKOVIĆ
3.07.2022.IRIG-KD IRIG
23.07.2022.SOKOBANJA-KD SOKOBANJA
13.08.2022.SMEDEREVO-KD SMEDEREVO
4.09.2022.OBRENOVAC-KD OBRENOVAC
11.09.2022.LESKOVAC-KD LESKOVAC
18.09.2022.ČAČAK-KD DRAGAN RADOVIC DŽONI
1.10.2022.TURIJA-KD TURIJA
2.10.2022.BAČKA TOPOLA-KD BAČKA TOPOLA
8.10.2022.NOVI SAD-KD NOVI SAD
9.10.2022.KRUŠEVAC-KD KRUŠEVAC
15.10.2022.ĆUPRIJA-KD ĆUPRIJA
20.11.2022.BEOGRAD-KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE

NACIONALNA IZLOŽBA PASA C.A.C. 2022.

DatumIzložba
19.03.2022.KNJAŽEVAC-KD KNJAŽEVAC
20.03.2022.MEDVEĐA-KD MEDVEĐA
27.03.2022.SREMSKA MITROVICA-KD SIRMIJUM
2.04.2022.KIKINDA-KD KIKINDA
2.04.2022.ŠID-KD DRUG
9.04.2022.GADŽIN HAN-KD ZAPLANJE
9.04.2022.UB-KD UB
10.04.2022.SOMBOR-KD RAVANGRAD
16.04.2022.BACKO PETROVO SELO-KD TISA
17.04.2022.SVRLJIG-KD ESFERLIG
17.04.2022.UZDIN-KD UZDIN
23.04.2022.PARAĆIN-KD PARAKIN
23.04.2022.BAJMOK-KD STAR
30.04.2022.SURČIN-KD SURČIN
30.04.2022.KRALJEVO-KD KRALJEVO
1.05.2022.VALJEVO-KD MARKO PAVLOVIĆ
7.05.2022.VELIKA PLANA-KD PLANA
8.05.2022.STARI BANOVCI-KD PODUNAVLJE
14.05.2022.LEBANE-KD RADAN
15.05.2022.ZMAJEVO-KD ZMAJEVO
21.05.2022.RAŽANJ-KD SOKOL
21.05.2022.NOVA PAZOVA-KD NOVA PAZOVA
28.05.2022.BELA CRKVA-KD BELA CRKVA
28.05.2022.VRBAS-KD VRBAS
28.05.2022.LIPE-KD LIPE
29.05.2022.BLACE-KD JASTREBAC
4.06.2022.ZRENJANIN-KD ZRENJANIN
4.06.2022.KRAGUJEVAC-KD LEPENICA
5.06.2022.MOL-KD TISA
11.06.2022.SIVAC-KD SIVAC
12.06.2022.ARANĐELOVAC-KD BUKULJA
18.06.2022.INĐIJA-KD INĐIJA
18.06.2022.VELIKA GREDA NOĆNA-KD VELIKA GREDA
19.06.2022.BATOČINA-KD BATOČINA
25.06.2022.MLADENOVAC-KD MLADENOVAC
26.06.2022.KOSTOLAC-KD DUNAV
2.07.2022.PIROT-KD PIROT
2.07.2022.SREMSKI KARLOVCI-KD DUNAV
9.07.2022.RAČA NOĆNA-KD MLADOST
10.07.2022.VELIKO GRADIŠTE-KD VELIKO GRADIŠTE
23.07.2022.ALEKSINAC-KD MILIVOJE PRENDIĆ
30.07.2022.KOVIN NOĆNA-KD LOVAC
31.07.2022.PARAĆIN-KD PARAĆIN
10.08.2022.RESAVICA-KD BELJANICA
13.08.2022.GOLUBAC-KD GOLUBAC
19.08.2022.NEGOTIN-KD HAJDUK VELJKO
20.08.2022.MEROŠINA-KD JUG BOGDAN
28.08.2022.REKOVAC-KD REKOVAC
3.09.2022.KOVIN NOĆNA-KD KOVIN
3.09.2022.TRSTENIK-KD TRSTENIK
10.09.2022.IRIG-KD FRUSKA GORA
11.09.2022.KAĆ-KD KAĆ
11.09.2022.PROKUPLJE-KD PROKUPLJE
17.09.2022.LAPOVO-KD PIRAMIDA
18.09.2022.PAČIR-KD ARTEMIS
24.09.2022.GORNJI MILANOVAC-KD GORNJI MILANOVAC
25.09.2022.VALJEVO-KD VALJEVO 2005
25.09.2022.GORNJI MILANOVAC-KD TAKOVSKI USTANAK
1.10.2022.FUTOG-KD FUTOG
1.10.2022.SVRLJIG-KD BIG
2.10.2022.POZEGA-KD MIDŽE
2.10.2022.SVILAJNAC-KD RESAVA
8.10.2022.TOPOLA-KD KARAĐORĐE
15.10.2022.SENTA-KD POTISJE
23.10.2022.VLASOTINCE-KD VLASOTINCE
29.10.2022.KRAGUJEVAC-KD ŠUMADIJA
30.10.2022.DEBELJACA-KD DEBELJACA

SPECIJALIZOVANE IZLOŽBE PASA 2022.

DatumIzložba
13.03.2022.MLADENOVAC (NEMAČKI OVČAR)-KD MLADENOVAC
19.03.2022.MEROŠINA (NEMAČKI OVČAR)-KD JUG BOGDAN
19.03.2022.BEOGRAD (ROTVAJLER)-BEOGRADSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
20.03.2022.MLADENOVAC (DOBERMAN)-KD MLADENOVAC
20.03.2022.KRALJEVO (ROTVAJLER)-KD KRALJEVO
26.03.2022.PARAĆIN (II FCI GRUPA i EX YU GONIČI)-KD PARAĆIN
26.03.2022.VELIKA GREDA (OVČARSKI PSI)-KD VELIKA GREDA
26.03.2022.VRŠAC (NEMACKI BOKSER)-KD VRŠAC
26.03.2022.VRŠAC (ŠARPLANINAC)-KD VRŠAC
27.03.2022.BEOGRAD (RUSKE RASE)-BEOGRADSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
27.03.2022.PARAĆIN (ROTVAJLERI)-KD PARAKIN
2.04.2022.ŠID (III i V FCI) GRUPA-KD DRUG
3.04.2022.SMEDEREVSKA PALANKA (ŠARPLANINCI)-KD PALANKA
3.04.2022.BEČEJ (DOBERMAN)-KD MILEŠEVO
9.04.2022.KRAGUJEVAC (DOBERMANI)-KD KG-2012
9.04.2022.BEOGRAD (GONIČI)-BEOGRADSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
9.04.2022.SREMSKI KARLOVCI (FR BULDOG I BOSTON TERIJER)-KD DUNAV
9.04.2022.SRBOBRAN (NJUFAUNDLENDER I BERNARDINAC)-KD SRBOBRAN
10.04.2022.KRALJEVO (ŠARPLANINCI)-KD LOVAC
10.04.2022.KRAGUJEVAC (TERIJERI)-KD KRAGUJEVAC
10.04.2022.LESKOVAC (ROTVAJLERI)-KD LESKOVAC
10.04.2022.SOMBOR (III FCI GRUPA + NEM.BOKSER)-KD SOMBOR 1937
23.04.2022.MEDVEĐA (RETRIVERI)-KD MEDVEĐA
29.04.2022.ZMAJEVO (NEMAČKI OVČAR)-KD ZMAJEVO
30.04.2022.KRALJEVO (Am.staf.ter i Boston terijer)-KD KRALJEVO
1.05.2022.VRANJE (NEMAČKI BOKSER)-KD ŠVRĆA
1.05.2022.VALJEVO (GONIČI)-KD MARKO PAVLOVIĆ
7.05.2022.SURČIN (DOBERMAN)-KD SURČIN
8.05.2022.NIŠ (ROTVAJLER I TERIJER TIPA BUL)-KD NIŠAVA
14.05.2022.RAŽANJ (GONIČI)-KD SOKOL
14.05.2022.ČAČAK (EX YU GONIČI)-KD DRAGAN RADOVIĆ DŽONI
21.05.2022.ŠID (ROTVAJLER)-KD ŠAPA
21.05.2022.BEOGRAD (PUDLE)-BEOGRADSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
22.05.2022.NOVA VAROŠ (EX YU GONIČI)-KD ZLATAR
22.05.2022.VELIKA PLANA (ŠARPLANINCI)-KD PLANA
28.05.2022.BEOGRAD (IX FCI GRUPA)-BEOGRADSKO KINOLOŠKO DRUŠTVO
28.05.2022.VALJEVO (PTIČARI)-KD MARKO PAVLOVIC
4.06.2022.KRALJEVO (IX FCI GRUPA)-KD LOVAC
18.06.2022.VELIKA GREDA (KANE KORSO)-KD VELIKA GREDA
19.06.2022.VELIKA GREDA (II FCI GRUPA)-OVČARSKI PSI KD VELIKA GREDA
26.06.2022.BLACE (EX YU GONIČI I PTIČARI)-KD JASTREBAC
30.07.2022.REKOVAC (EX YU GONIČI)-KD REKOVAC
6.08.2022.IRIG (VII FCI GRUPA I LABRADORI)-KD FRUŠKA GORA
28.08.2022.BLACE (GONIČI)-KD BLACE
28.08.2022.GROCKA (DRŽ.PRVENSTVO BOKSERA)-KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE
4.09.2022.KOVIN (MOLOSI)-KD KOVIN
10.09.2022.SOMBOR (NEMAČKI BOKSER)-KD SOMBOR 1937
11.09.2022.KAĆ (V FCI GRUPA BIGL)-KD KAĆ
11.09.2022.MOROVIĆ (DRŽ.PRVENSTVO NEMAČKIH OVČARA)-KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE
17.09.2022.INĐIJA (TER. TIPA BUL Fr.Bul Doberman)-KD INĐIJA
18.09.2022.KRALJEVO (ROTVAJLERI)-KD LOVAC
1.10.2022.BEOGRAD (BELGIJSKI OVČAR)-KD NOVI BEOGRAD
1.10.2022.NOVI SAD (DOBERMAN)-KD NOVI SAD
1.10.2022.TURIJA (ŠPANIJELI)-KD TURIJA
1.10.2022.TURIJA (NKD KD)-TURIJA
1.10.2022.TURIJA (X FCI GRUPA)-KD TURIJA
2.10.2022.TURIJA (LABRADORI)-KD TURIJA
2.10.2022.TRSTENIK (ROTVAJLERI)-KD TRSTENIK
3.10.2022.BOGATIĆ (NEMAČKI OVČAR-BONO BOGATIĆ)-KD MAČVA
3.10.2022.TRSTENIK (ROTVAJLERI)-KD TRSTENIK
9.10.2022.VRBAS (DOBERMAN I BORDOŠKA DOGA)-KD VRBAS
15.10.2022.SENTA (ROTVAJLER)-KD POTISJE
15.10.2022.ALEKSINAC (VI i VII FCI GRUPA)-KD MILIVOJE PRENDIĆ
15.10.2022.CUPRIJA (ŠNAUCERI PINČERI AUSTR.OVČARI)-KD ĆUPRIJA
16.10.2022.KRALJEVO (KANE KORSO)-KD LOVAC
22.10.2022.VLASOTINCE (ROTVAJLERI)-KD VLASOTINCE
23.10.2022.BELA CRKVA (ROTVAJLERI)-KD BELA CRKVA
29.10.2022.KRAGUJEVAC (ŠNAUCERI I PINČERI)-KD ŠUMADIJA
29.10.2022.SREMSKI KARLOVCI (PUDLA)-KD DUNAV
29.10.2022.TEMERIN (ŠARPLANINCI)-KD ŠARAC
30.10.2022.MLADENOVAC (ŠARPLANINAC)-KD MLADENOVAC
30.10.2022.KRALJEVO (RUSKE RASE)-KD LOVAC

MEĐUNARODNA UTAKMICA PTIČARA C.A.C.I.T.

DatumIzložba
12.03.2022.KRAGUJEVAC 2XCACIT KD ŠUMADIJA
19.03.2022.LESKOVAC 2XCACIT KD LESKOVAC
20.03.2022.JAGODINA 2XCACIT KD JAGODINA
22.03.2022.RAŽANJ 2XCACIT KD SOKOL
23.03.2022.ŠABAC 2XCACIT KD Z.Z.STANKOVIĆ
24.03.2022.PARAĆIN 2XCACIT KD PARAĆIN
25.03.2022.RAČA 2XCACIT KD MLADOST
26.03.2022.NATALINCI 2XCACIT KD NATALINCI
27.03.2022.KRAGUJEVAC 2XCACIT KD KRAGUJEVAC
28.03.2022.LAPOVO 2XCACIT KD PIRAMIDA
29.03.2022.PROKUPLJE 2XCACIT KD PROKUPLJE
30.03.2022.BLACE 2XCACIT KD JASTREBAC
31.03.2022.BOGATIĆ 2XCACIT KD MAČVA
1.04.2022.VELIKO GRADIŠTE 2XCACIT KD VELIKO GRADIŠTE
2.04.2022.SOKOBANJA 2XCACIT KD SOKOBANJA
3.04.2022.BATOČINA 2XCACIT KD BATOČINA
4.04.2022.OBRENOVAC 2XCACIT KD OBRENOVAC
6.04.2022.NIŠ 2XCACIT KD ČAPA
8.04.2022.KOSTOLAC 2XCACIT KD DUNAV
9.04.2022.TURIJA KONTINENTALCI KD TURIJA
10.04.2022.MOKRIN 2XCACIT KD KIKINDA
11.04.2022.VRNJAČKA BANJA 2XCACIT KD VRNJCI
12.04.2022.ALEKSINAC 2XCACIT KD MILIVOJE PRENDIĆ
13.04.2022.ĆUPRIJA 2XCACIT KD ADA
14.04.2022.UB 2XCACIT KD UB
15.04.2022.TRSTENIK 2XCACIT KD TRSTENIK

MEĐUNARODNA UTAKMICA RETRIVERA C.A.C.I.T.

DatumIzložba
2.07.2022KOSTOLAC KD DUNAV
16.10.2022MEDVEĐA KD MEDVEĐA

MEĐUNARODNA UTAKMICA GONIČA C.A.C.I.T.

DatumIzložba
23.01.2022.BOGATIĆ KD MAČVA
8.10.2022.RAŽANJ KD SOKOL
21.10.2022.ČAČAK EVROPSKI KUP KINOLOŠKI SAVEZ REPUBLIKE SRBIJE
22.10.2022.ČAČAK EVROPSKI KUP KINOLOŠKI SAVEZ REPUBLIKE SRBIJE
29.10.2022.REKOVAC KD REKOVAC

NACIONALNA UTAKMICA PTIČARA C.A.C.T.

DatumIzložba
26.03.2022.PAČIR KD ARTEMIS
2.04.2022.TURIJA KD TURIJA
3.04.2022.BANATSKO VELIKO SELO KD KIKINDA
9.04.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
9.04.2022.KOVIN KD LOVAC
9.04.2022.BOŽEVAC KD BOŽEVAC
10.04.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
10.04.2022.TURIJA NKD KD TURIJA
10.04.2022.CRNA BARA KD KIKINDA
10.04.2022.VLASOTINCE KD VLASOTINCE
16.04.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
17.04.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
17.04.2022.IRIG KD FRUŠKA GORA
17.04.2022.ČESTEREG KD KIKINDA
23.04.2022.VALJEVO KD MARKO PAVLOVIĆ
30.04.2022.ĆUPRIJA KD ADA
10.07.2022.BLACE KD JASTREBAC
30.07.2022.BOŽEVAC KD BOŽEVAC
11.09.2022.BOGATIĆ KD MAČVA
17.09.2022.PAČIR KD ARTEMIS
25.09.2022.ĆUPRIJA KD ADA
25.09.2022.MOKRIN KD KIKINDA
1.10.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
1.10.2022.CRNA BARA KD KIKINDA
7.10.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
8.10.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
8.10.2022.LIPE KD LIPE
8.10.2022.ČESTEREG KD KIKINDA
9.10.2022.BOGATIĆ KD MAČVA
9.10.2022.BATOČINA KD BATOČINA
14.10.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
15.10.2022.KOVIN KD LOVAC
16.10.2022.JAGODINA KD JAGODINA
22.10.2022.IRIG KD FRUŠKA GORA
22.10.2022.KRAGUJEVAC KD KRAGUJEVAC
5.11.2022.OBRENOVAC KD OBRENOVAC
5.11.2022.TURIJA KONTINENTALCI KD TURIJA
12.11.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA
26.11.2022.VALJEVO KD MARKO PAVLOVIĆ
11.12.2022.TRSTENIK KD TRSTENIK

NACIONALNA UTAKMICA RETRIVERA C.A.C.T.

DatumIzložba
5.03.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA
26.03.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
26.03.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
24.04.2022.MEDVEĐA KD MEDVEĐA
8.05.2022.VALJEVO KD VALJEVO 2005
22.05.2022.TURIJA KD TURIJA
27.08.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
18.09.2022.JAGODINA KD JAGODINA
1.10.2022.ĆUPRIJA KD ADA
22.10.2022.IRIG KD FRUŠKA GORA
5.11.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA

NACIONALNA UTAKMICA JAMARA C.A.C.T.

DatumIzložba
21.05.2022.ĆUPRIJA NAD ZEMLJOM KD ADA
5.11.2022.VRŠAC KD VRŠAC
6.11.2022.VRŠAC KD VRŠAC
26.11.2022.ĆUPRIJA NAD ZEMLJOM KD ADA

NACIONALNE UTAKMICE GONIČA C.A.C.T.

DatumIzložba
22.01.2022.JAGODINA KD JAGODINA
29.01.2022.REKOVAC KD REKOVAC
5.02.2022.BATOČINA KD BATOČINA
12.02.2022.ALEKSINAC KD MILIVOJE PRENDIĆ
15.02.2022.ĆUPRIJA KD ADA
26.02.2022.RESAVICA KD BELJANICA
5.03.2022.SVRLJIG KD BIG
20.03.2022.ZAJEČAR KD ZAJEČAR
2.04.2022.RAŽANJ KD SOKOL
3.04.2022.VLASOTINCE KD VLASOTINCE
5.10.2022.LIPE KD LIPE
9.10.2022.BLACE KD JASTREBAC
15.10.2022.SVRLJIG KD BIG
15.10.2022.GORNJI MILANOVAC KD TAKOVSKI USTANAK
22.10.2022.ALEKSINAC KD MILIVOJE PRENDIĆ
29.10.2022.JAGODINA KD JAGODINA
5.11.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
11.11.2022.ĆUPRIJA KD ADA
12.11.2022.ČAČAK KD DRAGAN RADOVIĆ DŽONI
19.11.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA
19.11.2022.VLASOTINCE KD VLASOTINCE
27.11.2022.BOGATIĆ KD MAČVA
3.12.2022.RAŽANJ KD SOKOL
3.12.2022.VALJEVO KD MARKO PAVLOVIĆ
10.12.2022.KRAGUJEVAC KD KRAGUJEVAC
25.12.2022.MEDVEĐA KD MEDVEĐA

NACIONALNE UTAKMICE ŠKOLOVANIH SLUŽBENIH PASA C.A.C.T.

DatumIzložba
19.03.2022.KRAGUJEVAC KD LEPENICA
26.03.2022.KRAGUJEVAC KD KG-2012
8.05.2022.MLADENOVAC KD MLADENOVAC
6.10.2022.IĐOŠ KD IĐOŠ
29.10.2022.KRAGUJEVAC KD KG-2012
5.11.2022.LIPE KD LIPE
19.11.2022.BEOGRAD BKD-KDVSP POLICAJAC

NACIONALNA UTAKMICA ŠPANIJELA C.A.C.T.

DatumIzložba
5.03.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA
27.03.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
22.05.2022.TURIJA KD TURIJA
28.08.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
5.11.2022.KRAGUJEVAC KD ŠUMADIJA

LOVAČKO – KINOLOŠKI KUP

DatumIzložba
27.08.2022.KOSTOLAC KD DUNAV
10.09.2022.KOVIN KD LOVAC
15.10.2022.LIPE KD LIPE
22.10.2022.VELIKA PLANA KD VELIKA PLANA
5.11.2022.ALEKSINAC KD MILIVOJE PRENDIĆ
27.11.2022.JAGODINA KD JAGODINA
17.12.2022.LAPOVO KD PIRAMIDA
18.12.2022.MEDVEĐA KD MEDVEĐA
24.12.2022.KOSTOLAC KD DUNAV

PROLEĆNI UZGOJNI ISPIT PTIČARA-VJP

DatumIzložba
19.03.2022.KOVIN KD LOVAC
19.03.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC
2.04.2022.TURIJA NKD KD TURIJA
8.04.2022.SURCIN KD SURČIN
16.04.2022.KIKINDA KD KIKINDA

JESENJI UZGOJNI ISPIT PTIČARA-HZP

DatumIzložba
24.09.2022.KIKINDA NOD KD KIKINDA
7.10.2022.SURCIN KD SURČIN
8.10.2022.KOVIN KD LOVAC
29.10.2022.TURIJA NKD KD TURIJA
29.10.2022.GORNJI MILANOVAC KD GORNJI MILANOVAC

Skorašnji članci

C.A.C. Veliko Gradište – statistika prijavljenih pasa po rasama

Rasa Prijava Belgijski ovčar-Malinoa (Belgian shepherd dog-Malinoa) 3 Nemački ovčar…

C.A.C. Koceljeva – statistika prijavljenih pasa po rasama

Rasa Prijava Belgijski ovčar-Malinoa (Belgian shepherd dog-Malinoa) 5 Nemački ovčar…