MEĐUNARODNA IZLOŽBA - C.A.C.I.B.

MESTO...............ORGANIZATOR........................DATUM   
                                                                                                                                                   

BEOGRAD.............KINOLOSKI SAVEZ SRBIJE.............5.03.2017

BOGATIC.............KD MACVA...........................25.03.2017 

VRŠAC...............KD VRŠAC...........................26.03.2017

JAGODINA............KD JAGODINA........................1.04.2017

ZAJECAR.............KD ZAJECAR.........................02.04.2017
ODŽACI..............KD ODŽACI..........................8.04.2017

KRAGUJEVAC..........KD KRAGUJEVAC......................04.2017

NATALINCI...........KD NATALINCI.......................23.04.2017

VRANJE..............KD ŠVRCA...........................1.05.2017

STARA PAZOVA........KD STARA PAZOVA....................2.05.2017

RUMA................KD VOJVODINA.......................7.05.2017

NIŠ.................KD NIŠAVA..........................13.05.2017

TOPOLA..............KD OPLENAC.........................14.05.2017

ADA.................KD CHAMPION........................20.05.2017

SUBOTICA............KD SUBOTICA........................21.05.2017

BECEJ...............KD BECEJ...........................17.06.2017

KRALJEVO............KD LOVAC...........................18.06.2017

ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC...................25.06.2017

IRIG................KD IRIG............................9.07.2017

SOKOBANJA...........KD SOKOBANJA.....NOCNA.............29.07.2017

SMEDEREVO...........KD SMEDEREVO.......................19.08.2017

OBRENOVAC...........KD OBRENOVAC.......................2.09.2017

LESKOVAC............KD LESKOVAC........................10.09.2017

NOVI SAD............KS VOJVODINE.......................16.09.2017

POŽAREVAC...........KD STIG............................17.09.2017

GORNJI MILANOVAC....KD GORNJI MILANOVAC................23.09.2017

CACAK...............KD D.R.DŽONI.......................24.09.2017

BACKA TOPOLA........KD BACKA TOPOLA....................30.09.2017

KRUSEVAC............KD KRUSEVAC........................1.10.2017

BEOGRAD.............KINOLOŠKI SAVEZ SRBIJE.............19.11.2017



NACIONALNA IZLOŽBA - C.A.C.

MESTO               ORGANIZATOR                        DATUM

KNJAŽEVAC...........KD KNJAŽEVAC.......................19.03.2017
SREMSKA MITROVICA...KD SIRMIJUM........................26.03.2017
MEDVEDJA............KD MEDVEDA.........................26.03.2017
KIKINDA.............KD KIKINDA.........................1.04.2017
SMEDEREVSKA PALANKA.KD PALANKA.........................2.04.2017
NOVI SAD............KD NOVI SAD........................2.04.2017
SOMBOR..............KD RAVANGRAD.......................9.04.2017
BAJMOK..............KD STAR............................15.04.2017
GADŽIN HAN..........KD ZAPLANJE........................15.04.2017
BLACE...............KD BLACE...........................16.04.2017
UB..................KD UB..............................16.04.2017
BACKO PETROVO SELO..KD TISA............................22.04.2017
PARACIN.............KD PARAKIN.........................29.04.2017
STARI BANOVCI.......KD PODUNAVLJE......................30.04.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC..................1.05.2017
APATIN..............KD APATIN..........................6.05.2017
NOVA PAZOVA.........KD NOVA PAZOVA.....................6.05.2017
RAŽANJ..............KD SOKOL...........................7.05.2017
KULA................KD HAJDUK..........................13.05.2017
SRBOBRAN............KD SRBOBRAN........................14.05.2017
LEBANE..............KD RADAN...........................14.05.2017
BLACE...............KD JASTREBAC.......................20.05.2017
VELIKA PLANA........KD PLANA...........................20.05.2017
NOVA VAROŠ..........KD ZLATAR..........................21.05.2017
KOCELJEVA...........KD KOCELJEVA.......................21.05.2017
LIPE................KD LIPE............................27.05.2017
ŠID.................KD DRUG............................27.05.2017
ZRENJANIN...........KD ZRENJANIN.......................28.05.2017
BATOCINA............KD BATOCINA........................28.05.2017
MELENCI.............KD VANJA REŠIN.....................3.06.2017
LJIG................KD LJIG............................3.06.2017
KOSJERIC............KD KOSJERIC........................3.06.2017
COKA................KD COKA............................4.06.2017
GORNJI MILANOVAC....KD TAKOVSKI USTANAK................4.06.2017
SURCIN..............KD SURCIN .........................4.06.2017
VELIKA GREDA........KD VELIKA GREDA....................10.06.2017
SIVAC...............KD SIVAC...........................10.06.2017
MLADENOVAC..........KD MLADENOVAC......................11.06.2017
KRAGUJEVAC..........KD LEPENICA........................17.06.2017
MOL.................KD TISA............................18.06.2017
PANCEVO.............KD BANSIF..........................24.06.2017
LOZNICA.............KD LOZNICA.........................24.06.2017
VARVARIN............KD VARVARIN........................1.07.2017
VRNJACKA BANJA......KD VRNJCI.......NOCNA..............1.07.2017
ARANDELOVAC.........KD BUKULJA.........................1.07.2017
BELA CRKVA..........KD BELA CRKVA......................1.07.2017
VENCANE.............KD VENCANAC.....NOCNA..............1.07.2017
VELIKO GRADIŠTE.....KD VELIKO GRADIŠTE.................2.07.2017
SREMSKI KARLOVCI....KD DUNAV...........................8.07.2017
PIROT...............KD PIROT...........................15.07.2017
RACA................KD MLADOST......NOCNA..............15.07.2017
INDIJA..............KD INDIJA..........................16.07.2017
KOVIN...............KD LOVAC........NOCNA..............22.07.2017
PETROVAC NA MLAVI...KD MLAVA...........................22.07.2017
PARACIN.............KD PARACIN.........................23.07.2017
ALEKSINAC...........KD MILIVOJE PRENDIC................29.07.2017
DAROSAVA............KD DAROSAVA.....NOCNA..............05.08.2017
BOŽEVAC.............KD BOŽEVAC......NOCNA..............12.08.2017
GOLUBAC.............KD GOLUBAC.........................19.08.2017
NEGOTIN.............KD HAJDUK VELJKO...................20.08.2017
REKOVAC.............KD REKOVAC.........................27.08.2017
MELENC..............KD RUSANDA.........................3.09.2017
KOSTOLAC............KD DUNAV...........................9.09.2017
KAC.................KD KAC.............................10.09.2017
LAPOVO..............KD PIRAMIDA........................16.09.2017
PROKUPLJE...........KD PROKUPLJE.......................16.09.2017
PACIR...............KD ARTEMIS.........................24.09.2017
SVRLJIG.............KD BIG.............................30.09.2017
TURIJA..............KD TURIJA..........................1.10.2017
POŽEGA..............KD MIDŽE...........................1.10.2017
SVILAJNAC...........KD RESAVA..........................7.10.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK........................7.10.2017
TOPOLA..............KD KARADORDE.......................7.10.2017
BACKA PALANKA.......KD ELIT............................7.10.2017
LAZAREVAC...........KD LAZAREVAC.......................8.10.2017
CUPRIJA.............KD ADA.............................14.10.2017
VLASOTINCE..........KD VLASOTINCE......................14.10.2017
KRALJEVO............KD KRALJEVO........................15.10.2017
SENTA...............KD POTISJE.........................15.10.2017
PANCEVO.............KD PANCEVO 85......................21.10.2017
DEBELJACA...........KD DEBELJACA.......................22.10.2017
KRAGUJEVAC..........KD ŠUMADIJA........................29.10.2017


SPECIJALIZOVANE IZLOŽBE

MESTO               ORGANIZATOR                 RASA                          DATUM

BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN.DRUŠTVO......RUSKE RASE....................11.03.2017
PARACIN ............KD PARACIN .................II FCI GRUPA I EX YU GONICI...19.03.2017
MEROŠINA............KD JUG BOGDAN...............NEMACKI OVCAR ................19.03.2017
BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN. DRUSTVO.....ROTVAJLERI....................19.03.2017
OBRENOVAC ..........KD OBRENOVAC................ROTVAJLER.....................25.03.2017
SMEDEREVSKA PALANKA.KD PALANKA..................ŠARPLANINCI .......... .......6.03.2017
VRNJACKA BANJA......KD VRNJCI...................EX YU GONICI i VII FCI GRUPA..26.03.2017
OBRENOVAC ..........KD OBRENOVAC................ROTVAJLERI....................1.04.2017
NOVI SAD............KD NOVI SAD.................TERIJERI .....................1.04.2017
MELENCI ............KD VANJA REŠIN..............NEMACKI OVCAR ................1.04.2017
BACKA PALANKA ......KD BACKA....................DOBERMANI.....................1.04.2017
MEDVEDA.............KD MEDVEDA..................EX YU GONICI .................1.04.2017
PARACIN ............KD PARAKIN .................ROTVAJLERI....................2.04.2017
VRSAC...............KD VRSAC....................NEMACKI BOKSER - KLUPSKA......2.04.2017
MLADENOVAC .........KD MLADENOVAC...............NEM.BOKSER I DOBERMAN.........9.04.2017
BATAJNICA ..........KD BATAJNICA................II,IX i PUDLE.................15.04.2017
BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN. DRUŠTVO.....VI FCI GRUPA..................16.04.2017
ZRENJANIN...........KD ZRENJANIN................ROTVAJLER.....................16.04.2017
SRBOBRAN ...........KD SRBOBRAN ................NEMACKI OVCAR ................22.04.2017
SVRLJIG ............KD ESFERLIG ................III,IX i X ...................22.04.2017
TEMERIN.............KD ŠARAC....................ŠARPLANINCI ..................23.04.2017
KRUŠEVAC............KD KRUŠEVAC.................NEMACKI OVCAR ................29.04.2017
KRAGUJEVAC .........KG 2012 ....................DOBERMAN......................29.04.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC...........GONICI........................1.05.2017
KRAGUJEVAC .........KSRS........................ROTVAJLER.....................5.05.2017
SVRLJIG ............KD BIG......................AUTOHTONI GONICI..............6.05.2017
RUMA................KD VOJVODINA................II,III,IX FCI GRUPA...........6.05.2017
KRAGUJEVAC .........KSRS - IFR..................SVETSKO PRVENSTVO ROTVAJLERA..6.05.2017
RAŽANJ .............KD SOKOL ...................GONICI........................7.05.2017
BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN. DRUSTVO.....NEM.BOKSER....................7.05.2017
STARA PAZOVA .......KD CANIS ...................IX FCI GRUPA..................7.05.2017
KRAGUJEVAC .........KSRS - IFR..................SVETSKO PRVENSTVO ROTVAJLERA..7.05.2017
KULA................KD HAJDUK...................SARPLANINCI ..................13.05.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ...............EX YU GONICI .................13.05.2017
NIŠ ................KD NIŠAVA ..................Rw,No,So,III TIPA BUL ........14.05.2017
APATIN .............KD APATIN ..................V FCI GRUPA...................14.05.2017
BLACE ..............KD JASTREBAC................GONICI........................20.05.2017
BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN. DRUŠTVO.....V FCI GRUPA...................20.05.2017
BEOGRAD.............BEOGRADSKO KIN. DRUŠTVO.....FCI GRUPA IX..................20.05.2017
MALI IDOŠ...........KD CANIS ...................KUVAS ........................20.05.2017
VELIKA PLANA........KD PLANA....................SARPLANINCI ..................20.05.2017
NOVA VAROŠ .........KD ZLATAR ..................GONICI........................21.05.2017
ŠID ................KD DRUG.....................NEMACKI OVCAR ................27.05.2017
LOZNICA ............KD LOZNICA .................NEMACKI OVCAR ................28.05.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ...............LABRADORI.....................3.06.2017
SMEDEREVO ..........KD SADAK....................DOGO ARGENTINO................3.06.2017
VELIKA GREDA........KD VELIKA GREDA.............KANE KORSO....................10.06.2017
STAPAR .............KD STAPAR...................ŠPANIJELI.....................10.06.2017
KOVIN...............KD KOVIN....................I,II,III FCI GRUPA............11.06.2017
KOVIN...............KD KOVIN....................I,II,III......................11.06.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC...........PTICARI ......................14.06.2017
KRUŠEVAC............KD KRUŠEVAC.................GONICI .......................18.06.2017
MEROŠINA............KD JUG BOGDAN...............VI i VII FCI GRUPA NOCNA......24.06.2017
ZABLACE ............KD JELICA 032 ..............EX YU GONICI ..................1.07.2017
ALEKSANDROVAC.......KD DOLINA ŽUPE .............EX YU GONICI ..................8.07.2017
RACA................KD MLADOST .................III FCI GRUPA..................15.07.2017
REKOVAC.............KD REKOVAC .................EX YU GONICI ..................30.07.2017
IRIG................KD FRUŠKA GORA .............VII FCI GRUPA I NLT............5.08.2017
MEROŠINA............KD JUG BOGDAN...............II i III FCI GRUPA NOCNA.......5.08.2017
STARA PAZOVA .......KD STARA PAZOVA.............ROTVAJLER .....................6.08.2017
SMEDEREVO ..........KD SMEDEREVO ...............MOLOSI ........................19.08.2017
NOVI SAD............KD NOVI SAD.................NEMACKI BOKSER.................27.08.2017
KAC.................KD KAC......................V FCI GRUPA ,BIGL i SNAUCERI...9.09.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ...............EPANJEL BRETON ................9.09.2017
ALEKSINAC ..........KD MILIVOJE PRENDIC ........GONICI ........................9.09.2017
KRAGUJEVAC .........KD KG 2012 .................ROTVAJLER .....................9.09.2017
NOVI SAD............KD ROJAL KLUB...............MASTIF,BULMASTIF,E.BUL.,N.DOGA.10.09.2017
MOROVIC ............KIN. SAVEZ SRBIJE...........DRŽ. PRVENSTVO NEM. OVCARA ....10.09.2017
INDIJA .............KD INDIJA ..................TERIJERI TIPA BUL .............16.09.2017
NOVI SAD............KD NOVI SAD.................MOLOSI + DOBERMANI ............23.09.2017
TURIJA..............KD TURIJA...................LABRADOR RETRIVER .............29.09.2017
ALEKSANDROVAC.......KD ŽUPA.....................EX YU GONICI i VII FCI GRUPA ..30.09.2017
PARACIN ............KD PARAKIN .................NEMACKI OVCAR .................1.10.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK.................ROTVAJLERI ....................7.10.2017
BOGATIC ............KD MACVA....................NEMACKI OVCAR - BONO 2017 .....8.10.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ...............KANE KORSO.....................8.10.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK.................ROTVAJLERI ....................8.10.2017
KAC.................KD KAC......................FCI GRUPA V i BIGL.............9.10.2017
TURIJA..............KD TURIJA...................NKD............................14.10.2017
SRBOBRAN ...........KD SRBOBRAN ................BERNARDINAC I BER.PLAN.PAS ....15.10.2017
MLADENOVAC .........KD MLADENOVAC...............SARPLANINCI ...................29.10.2017
SREMSKI KARLOVCI ...KD DUNAV....................PUDLE I JORKSIR TERIJER .......29.10.2017


MEDUNARODNA UTAKMICA PTICARA – C.A.C.I.T.


MESTO               ORGANIZATOR                 TIP                  DATUM

PARACIN ............KD PARACIN .................2XCACIT..............15.03.2017
GORNJI MILANOVAC....KD GORNJI MILANOVAC.........2XCACIT..............16.03.2017
RAŽANJ .............KD SOKOL ...................2XCACIT..............17.03.2017
OBRENOVAC ..........KD OBRENOVAC................2XCACIT..............18.03.2017
NIŠ ................KD CAPA.....................2XCACIT..............19.03.2017
ALEKSINAC ..........KD MILIVOJE PRENDIC ........2XCACIT..............20.03.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA.................2XCACIT..............21.03.2017
PROKUPLJE...........KD PROKUPLJE................2XCACIT..............22.03.2017
LESKOVAC ...........KD PLUTON ..................2XCACIT..............23.03.2017
LESKOVAC ...........KD LESKOVAC.................2XCACIT..............24.03.2017
VRŠAC...............KD VRŠAC....................2XCACIT..............25.03.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK.................2XCACIT..............26.03.2017
BOGATIC ............KD MACVA....................2XCACIT..............27.03.2017
LAPOVO..............KD PIRAMIDA.................2XCACIT..............28.03.2017
POŽAREVAC...........KD STIG ....................2XCACIT..............29.03.2017
VELIKO GRADIŠTE.....KD VELIKO GRADIŠTE .........2XCACIT..............30.03.2017
RACA................KD MLADOST .................2XCACIT..............31.03.2017
NATALINCI ..........KD NATALINCI ...............2XCACIT..............1.04.2017
KRAGUJEVAC .........KD KRAGUJEVAC ..............2XCACIT..............2.04.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC............2XCACIT..............3.04.2017
MOKRIN .............KD KIKINDA..................2XCACIT..............4.04.2017
VRNACKA BANJA ......KD VRNJCI...................2XCACIT..............5.04.2017
NIŠ ................KD NIŠAVA ..................2XCACIT..............6.04.2017
BATOCINA ...........KD BATOCINA.................2XCACIT..............7.04.2017
VARVARIN ...........KD VARVARIN ................2XCACIT..............8.04.2017
LOZNICA ............KD LOZNICA .................2XCACIT..............9.04.2017
SOKOBANJA...........KD SOKOBANJA................2XCACIT..............10.04.2017
UB .................KD UB ......................2XCACIT..............11.04.2017
LIPE ...............KD LIPE.....................2XCACIT..............12.04.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA.................NKD .................8.10.2017


MEDUNARODNA UTAKMICA RETRIVERA – C.A.C.I.T.


MESTO               ORGANIZATOR                 TIP                  DATUM

KOSTOLAC............KD DUNAV...................1 X CACIT.............17.06.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.................................1.07.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA......................................10.09.2017
MEDVEDA.............KD MEDVEDA.......................................14.10.2017


MEDUNARODNA UTAKMICA GONICA- C.A.C.I.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

JAGODINA ...........KD JAGODINA..................................14.01.2017
BOGATIC ............KD MACVA.....................................28.01.2017
ALEKSINAC ..........KD MILIVOJE PRENDIC .........................25.02.2017
RAŽANJ .............KD SOKOL ....................................7.10.2017
PARACIN ............KD PARACIN ..................................8.10.2017
BLACE ..............KD BLACE ....................................20.10.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA..................................28.10.2017
VARVARIN ...........KD VARVARIN .................................3.11.2017
LIPE ...............KD LIPE......................................4.11.2017

NACIONALNA UTAKMICA PTICARA- C.A.C.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

VALJEVO.............KD GRABOVICA-PEKOM ..........................11.03.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ................................11.03.2017
BECEJ...............KD BECEJ ....................................18.03.2017
NIŠ ................KD CAPA......................................26.03.2017
POŽAREVAC...........KD STIG .........................NKD ........1.04.2017
VRŠAC...............KD VRŠAC.....................................2.04.2017
BANATSKO V. SELO....KD KIKINDA...................................2.04.2017
PACIR...............KD ARTEMIS ..................................2.04.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC............................8.04.2017
LIPE ...............KD LIPE......................................8.04.2017
PLANDIŠTE ..........KD BRZAVA....................................9.04.2017
TURIJA..............KD TURIJA...............KONTINENTALNI ...... 9.04.2017
IRIG................KD FRUŠKA GORA ..............................9.04.2017
KOVIN...............KD LOVAC.....................................9.04.2017
KIKINDA.............KD KIKINDA...................................15.04.2017
PADEJ ..............KD KIKINDA...................................22.04.2017
KOLUT...............KD LIKA......................................23.04.2017
ADA ................KD CHAMPION .................................13.08.2017
KOVIN...............KD LOVAC.....................................9.09.2017
ADA ................KD CHAMPION .................................10.09.2017
BOGATIC ............KD MACVA.....................................16.09.2017
VALJEVO.............KD GRABOVICA-PEKOM ..........................7.10.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA..................................8.10.2017
POŽEGA..............KD MIDŽE.....................................9.10.2017
GORNJI MILANOVAC....KD GORNJI MILANOVAC..........................14.10.2017
LIPE ...............KD LIPE......................................14.10.2017
BOGATIC ............KD MACVA.....................................14.10.2017
TURIJA..............KD TURIJA................KONTINENTALNI ..... 14.10.2017
PACIR...............KD ARTEMIS ..................................14.10.2017
KOVIN...............KD LOVAC.....................................14.10.2017
VRŠAC...............KD VRŠAC.....................................15.10.2017
KIKINDA.............KD KIKINDA...................................15.10.2017
ADA ................KD CHAMPION .................................15.10.2017
PADEJ ..............KD KIKINDA...................................21.10.2017
IRIG................KD FRUŠKA GORA ..............................21.10.2017
BECEJ...............KD BECEJ ....................................21.10.2017
PROKUPLJE...........KD PROKUPLJE.................................22.10.2017
IDOŠ................KD KIKINDA...................................28.10.2017
KRAGUJEVAC .........KD KRAGUJEVAC ...............................28.10.2017
KOLUT...............KD LIKA......................................28.10.2017
VALJEVO.............KD GRABOVICA-PEKOM ..........................28.10.2017
OBRENOVAC ..........OBRENOVAC ...................................4.11.2017
BATOCINA ...........KD BATOCINA..................................5.11.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC............................11.11.2017
NIŠ ................KD NIŠAVA ...................................12.11.2017
LAJKOVAC ...........KD LAJKOVAC .................................15.11.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK..................................9.12.2017

NACIONALNE UTAKMICE GONICA- C.A.C.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

JAGODINA ...........KD JAGODINA..................................14.01.2017
MEDVEDA.............KD MEDVEDA...................................21.01.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.............................21.01.2017
REKOVAC.............KD REKOVAC ..................................28.01.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.............................28.01.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.............................4.02.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.............................11.02.2017
LJIG................KD LJIG...........KUP POBEDNIKA GONICA ..... 26.02.2017
NIŠ ................KD CAPA..................................... 30.04.2017
NIŠ ................KD CAPA..................................... 14.10.2017
LJIG................KD LJIG..................................... 14.10.2017
POŽEGA..............KD MIDŽE.................................... 16.10.2017
MEDVEDA.............KD MEDVEDA.................................. 21.10.2017
ALEKSINAC ..........KD MILIVOJE PRENDIC ........................ 21.10.2017
ZABLACE ............KD JELICA 032 .............................. 28.10.2017
JAGODINA ...........KD JAGODINA................................. 28.10.2017
GORNJI MILANOVAC....KD TAKOVSKI USTANAK......................... 4.11.2017
CACAK...............KD D.R.DŽONI ............................... 11.11.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC............................ 14.11.2017
BECEJ...............KD BECEJ ................................... 18.11.2017
LOZNICA ............KD LOZNICA ................................. 18.11.2017
BOGATIC ............KD MACVA.................................... 25.11.2017
ŠABAC...............KD Z.Z.STANKOVIC.........ŠAMPIONAT GONICA... 25.11.2017
VALJEVO.............KD MARKO PAVLOVIC........................... 2.12.2017
TRSTENIK............KD TRSTENIK................................. 2.12.2017
RAŽANJ .............KD SOKOL ................................... 2.12.2017
GORNJI MILANOVAC....KD GORNJI MILANOVAC.....KUP ŠUMADIJE.........2.12.2017
VARVARIN ...........KD VARVARIN ................................ 4.12.2017
BLACE ..............KD JASTREBAC................................ 9.12.2017
KRAGUJEVAC .........KD KRAGUJEVAC .............................. 16.12.2017

NACIONALNE UTAKMICE SKOLOVANIH SLUŽBENIH PASA C.A.C.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

KRAGUJEVAC .........KD KG-2012............................. .....2.04.2017
APATIN .............KD APATIN ...................................29.04.2017
KRAGUJEVAC .........KD KG-2012.........DRŽAVNO PRVENSTVO ........5.11.2017

LOVACKO – KINOLOŠKI KUP


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

LAJKOVAC ...........KD LAJKOVAC .................................1.08.2017
KOVIN...............KD LOVAC.....................................19.08.2017
PLANDIŠTE ..........KD BRZAVA....................................27.08.2017
CURUG ..............KD CURUG.....................................9.09.2017
KOSTOLAC............KD DUNAV.....................................23.09.2017
LIPE ...............KD LIPE......................................7.10.2017
PLANDIŠTE ..........KD BRZAVA....................................14.10.2017
LAPOVO..............KD PIRAMIDA..................................21.10.2017
PARACIN ............KD PARACIN ..................................22.10.2017
ALEKSINAC ..........KD MILIVOJE PRENDIC .........................4.11.2017
KOSTOLAC............KD DUNAV.....................................11.11.2017
VRNJACKA BANJA......KD VRNJCI....................................25.11.2017
MEDVEDA.............KD MEDVEDA...................................9.12.2017

MEDUNARODNA UTAKMICA ŠPANIJELA-CACIT


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

VELIKO GRADIŠTE.....KD VELIKO GRADIŠTE ..........................9.04.2017
VELIKO GRADIŠTE.....VELIKO GRADIŠTE..............................15.10.2017

MEDUNARODNA UTAKMICA TERIJERA-C.A.C.I.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

ZAJECAR.............KD ZAJECAR na krvnom tragu ..................19.03.2017
BECEJ...............KD BECEJ NLT . ..............................14.10.2017

NACIONALNA UTAKMICA JAMARA-C.A.C.T.


MESTO               ORGANIZATOR                                  DATUM

BECEJ...............KD BECEJ ....................................1.04.2017

NACIONALNA UTAKMICA RETRIVERA- C.A.C.T.


MESTO                 ORGANIZATOR                                  DATUM

GORNJI MILANOVAC......KD GORNJI MILANOVAC..........................25.03.2017
MEDVEDA...............KD MEDVEDA...................................13.05.2017
TURIJA................KD TURIJA....................................20.05.2017
GORNJI MILANOVAC......KD GORNJI MILANOVAC..........................26.08.2017
BECEJ.................KD BECEJ ....................................26.08.2017
ŠABAC.................KD Z.Z.STANKOVIC.............................9.09.2017
JAGODINA .............KD JAGODINA..................................10.09.2017
APATIN ...............KD APATIN ...................................7.10.2017
SURCIN ...............KD SURCIN....................................22.10.2017


NACIONALNA UTAKMICA ŠPANIJELA-C.A.C.T.


MESTO                 ORGANIZATOR                                  DATUM

GORNJI MILANOVAC......KD GORNJI MILANOVAC..........................26.03.2017
ŠABAC.................KD Z.Z.STANKOVIC.............................22.04.2017
TURIJA................KD TURIJA....................................20.05.2017
BECEJ.................KD BECEJ ....................................26.08.2017
GORNJI MILANOVAC......KD GORNJI MILANOVAC..........................27.08.2017

PROLECNI UZGOJNI ISPIT PTICARA -VJP



MESTO                 ORGANIZATOR                                  DATUM

KOVIN.................KD LOVAC.....................................18.03.2017
TURIJA................KD TURIJA....................................9.04.2017
SREMSKA MITROVICA.....KD SIRMIJUM..................................15.04.2017

JESENJI UZGOJNI ISPIT PTICARA -HZP


MESTO                 ORGANIZATOR                                  DATUM


KOVIN.................KD LOVAC.....................................7.10.2017
TURIJA................KD TURIJA...................NKD .............13.10.2017